HomeNieuwsNieuw in Lemmer: Van Staveren snellaadpunt 150 kW

24 april 2026

Nieuw in Lemmer: Van Staveren snellaadpunt 150 kW

Aan de Melkweg 1 in Lemmer hebben we een nieuw snellaadpunt geopend. Met deze uitbreiding spelen we in op de groeiende vraag naar snel en betrouwbaar elektrisch laden in de regio.

Het laadpunt is uitgerust met een krachtige 150 kW snellader. Daarmee kun je in ongeveer 8 minuten zo’n 100 kilometer actieradius bijladen. De locatie beschikt over twee stekkers en opstelplaatsen, zodat meerdere voertuigen tegelijkertijd efficiënt kunnen laden.

De snellader bevindt zich op een goed bereikbare plek bij autobedrijf Op de Hoek en vormt daarmee een praktische tussenstop voor zowel lokale gebruikers als passanten.

Deze opening is voor Van Staveren een mooie mijlpaal. Het is onze vijfde snellaadlocatie en de eerste die onder eigen naam wordt geëxploiteerd. Eerdere laadlocaties zijn gerealiseerd in samenwerking met Shell Recharge.

Met deze ontwikkeling blijven we investeren in het uitbreiden van onze faciliteiten en dragen we actief bij aan de verdere groei van duurzame mobiliteit in Noord-Nederland.

Werken bij

Barst jij van de energie?

Werken bij Staveren is gewoon goed werk! Met een team van 170 betrokken en gedreven medewerkers voorzien we elke dag mensen van energie.

Meer informatie

Voordelig zakelijk tanken

Van Staveren tankkaart

Grip op de (brandstof) kosten van jouw wagenpark én overzicht in de administratie? Dat kan met de Van Staveren Tankkaart.

Meer informatie

Acties

Acties en aanbiedingen

Ontdek onze geweldige kortingen! Bekijk het overzicht hieronder voor de huidige acties en aanbiedingen. Profiteer snel en bespaar!

Meer informatie

Energietransitie

Wij veranderen mee

Schoon rijden voor zoveel mogelijk mensen beschikbaar maken. Zodat we samen door duurzame mobiliteit kunnen bijdragen aan een schonere wereld.

Meer informatie