12 mei 2026
Smeeroliemarkt sterk in beweging
Door de geopolitieke ontwikkelingen in het Midden-Oosten staan grondstof- en olieprijzen wereldwijd onder grote druk. Hierdoor zijn de prijzen van smeeroliën fors gestegen.
Vanwege deze ontwikkelingen zijn de prijzen per 1 april verhoogd en per 1 mei is daar een aanvullende verhoging bijgekomen. De voornaamste reden hiervoor is dat producten steeds schaarser worden. Ondanks deze situatie beschikken wij momenteel nog over voldoende voorraad om onze klanten te kunnen blijven beleveren.
Hoe de markt zich de komende periode verder zal ontwikkelen, is op dit moment moeilijk te voorspellen. Daarom willen wij u graag attenderen op de sterk fluctuerende marktprijzen en adviseren wij u om bij bestellingen altijd te informeren naar de meest actuele prijs.
Onze accountmanagers staan uiteraard klaar om u hierover verder te informeren.


